• -5%
AR-15 EP Wersja podstawowa

AR-15 EP Wersja podstawowa

Płyta CD
5903205141347
37,99 zł 39,99 zł -5%
Time left

SPRAWDŹ PAKIETY PRODUKTU*

*Zaoszczędź więcej wybierając produkt dostępny w pakiecie

Wersja Podstawowa zawiera:
-AR-15 EP,
-zestaw wlepek.

Drugi zaplanowany na 2020 rok mini album Peji i Magiery to AR-15. Składający się z dziewięciu premierowych kompozycji materiał to wypracowana formuła dzięki, której artyści potrafią zrealizować od podstaw całość w 14 dni (!)
Jedyny utwór napisany znacznie wcześnie to Red Zone, który przywołuje wspomnienia wiosennego lockdownu a z racji odmrożenia nie miałby racji bytu na Black Albumie. Dziś jest na tyle aktualny, iż artysta pokusił się o rejestrację studyjną. Jest krótko, dość analitycznie a co najważniejsze mocno. 
Nie zabrakło gości ze Stanów. Z obu panami Peja już wcześniej współpracował (z M-Dotem w utworze "Bez względu na wszystko" z albumu RDW wydanego w 2014) oraz Kool G Rap, który położył refren na kolabo NNFoF gdzie oprócz Rycha gościnnie udzielił się m.in. Pih i Jeżozwierz. M-Dot ze swoją energią i hipermistrzowskim skillem rozniósł bit, który jak określił "Magiera skroił idealnie pod niego". 
Jak poradził sobie Rychu? Na stories zamieścił krótką notkę: " Po wersyfikacji wersów i mocnej przebudowie brzmię na poziomie czyli jak jego ubogi kuzyn". To naprawdę pouczające doświadczenie zważywszy na fakt, iż bostończyk na co dzień współpracuje z takimi tuzami jak: Method Man, DJ. Premier czy Pete Rock. 
"Sam proces twórczy odbywał się w znakomitej atmosferze - którą cały czas entuzjastycznie podgrzewał nasz ziomek zza oceanu - dopingując nas swoim: "Let's make history!". W tym utworze mamy jedyny DJ'ski akcent w formie follow upu do ekipy Alkaholics w wykonaniu DVJ. Rinka w myśl zasady rzadko ale z klasą. Co do udziału Kool G Rapa, który pierwotnie miał zagościć na Black Albumie w utworze Wejście Smoka (z powodu innej premiery, na której gościł artyści zrezygnowali z powielenia tematu) - sam proces przebiegał równie dobrze. 
"Kiedy dzwoni do Ciebie ktoś taki jak KGR i z dbałością o szczegóły wypytuję o proces twórczy pilnując przy tym terminów czuć w tym autentyczność i szczerość. Poza tym, iż sprawił mi jako wieloletniemu fanowi wielki zaszczyt dogrywając swoje linijki, oprócz profesjonalizmu obdarował nas też wielkim szacunkiem. Nie pozostaje mi nic innego jak szanować go jeszcze bardziej o ile jeszcze bardziej się da" - puentuje Rich. Tytułowe zwiększenie zasięgu ma zatem sens. 
Co dalej? Mocne życiowe OMOTIOW (O mnie o Tobie i o Was) - trzy różne historie, których spoiwem jest klimatyczny refren osadzony w bardzo eksperymentatorskim aranżu - dla wymagającego słuchacza będzie to uczta dla uszu. Płytę otwiera utwór tytułowy, który klimatem ociera się o rocka za sprawą gitary Sida. Czy ujęta w tytule zawartość kontrowersyjna rzeczywiście się uwypukla? Niebawem sie przekonacie. Są również momenty bardzo klimatyczne jak choćby refreny w utworach Flamenco i Paradoks szympansa, który na wzbogaconej elektroniką wariacji nabiera niesamowitej dynamiki zważywszy na fakt, iż tekst nie jest położony zbyt gęsto. 

Wracając do Flamenco - to jedyna kompozycja z rapowaniem mniej niż klasycznym a bardziej tzw. nowoszkolnym. Rychu wypracował własny styl opowiadania na tle muzyki, która może kojarzyć się z fuzją utworów z przeszłości (KC, Druga szansa). Oprócz skojarzeń mamy tu bardzo ciekawą historię chyba, że Marcin Flint sprowadzi ją do banału z kolorowych pisemek dla gospodyń domowych. 
Na osobny akapit zasługuje kawałek Richtown. Rychu znany jest z promowania swojego miasta, dumy z pochodzenia, lokalnego patriotyzmu jak i promowania zdolnych, niezależnych artystów. Nie oglądając się na to ile osób wspierał w przeszłości, wciąż pokazuje szerszemu gronu odbiorców tych, którzy swoje 5 minut mają nadal przed sobą. Rozszerzona wersja kawałka o mieście Ryśka zawiera wersy aż 12 raperów wśród , których jest najbliższe grono z RPS oraz Ci z którymi dość regularnie nagrywa na przestrzeni ostatnich lat. 
To ekipa, której nie obowiązują żadne ograniczenia a współpraca opiera się na wzajemnym szacunku i zwyczajnych sympatiach. Kwestią czasu było jego powstanie. A że czas nie został zmarnowany szykujcie się na prawdziwą poznańską bombę. Bez powielania schematów za to z niespodzianką w postaci zwrotek Pięć Dwa, Faziego oraz Icemana, którzy po 25 latach od nagrania utworu Anty ponownie łączą siły. 
Mało? W końcu to tylko mini album. Kolejny bardzo udany mini album. Po 2050 EP i długogrającym Black Albumie możemy śmiało stwierdzić, iż obaj panowie bardzo ciężko a co za tym idzie uczciwie przepracowali cały 2020 rok. Wyczuwalna konsekwencja i wspólna muzyczna wizja sprawia, iż tych panów zignorować po prostu się nie da. Nie wiemy co miałoby powstrzymać tę dobrze naoliwioną machinę, "pradziadków, którzy jak Statler i Waldorf czasem lubią pośmieszkować z naszej rodzimej rap gry" w przerwie na kawę i fajkę. 
Mocno polecamy, bo warto! 

AR-15 EP wydanie zostana w dwóch wersjach - Podstawowej (7 utworów) i Deluxe (Box zawierający 9 utworów) + bonusowe CD (instrumentale) oraz AR-15 na kasecie (MC). 
Za grafikę odpowiedzialny jest Boomski - naczelny artysta duetu. Mastering tradycyjnie opracował DJ. Eprom (Eprom Sounds Studio) 

AR-15 będziecie mogli nabyć w specjalnych pakietach z poprzednimi wydawnictwami w dowolnym zestawieniu. 
Do tego dochodzi specjalnie na tę okazję wyprodukowany merch i gadżety, które dołożymy do limitowanego boxu deluxe. 

W związku z mniejszą ilością utworów na krążku artyści nie chcą przed premierą spojlerować kawałkami na yt - więc na początek wrzucają klasyczny promomix, który zweryfikuje ich własną opinie na temat tego wydawnictwa. 
Przypominamy, iż AR-15 EP to limitowane wydawnictwo, które ukaże się w nakładzie 5 tyś sztuk. 
Z uwagi na skomplikowaną sytuację na rynku spowodowaną pandemią zakupu będziecie mogli dokonać wyłącznie tutaj. 
W planach tylko i wyłącznie wydanie na vinylu wraz z innymi zaległymi tytułami planowane na 2021. 


Wersja Podstawowa:
1. AR-15 (Zawartość kontrowersyjna)
2. Paradoks szympansa
3. Next level feat. M-Dot & DVJ. Rink
4. OMOTIOW
5. Richtown
6. Red Zone
7. Zwiększamy zasięg feat. Kool G Rap

Produkt
Płyta CD
Wykonawca
Peja/Slums Attack/ prod. Magiera
Oferta
Normalna

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia.
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy (w przypadku różnych dat premier) . 

1. Sklep pozwala na wybór następujących metod dostawy:
 
 

Sposób płatności

Sposób dostawy

Szacunkowy czas dostarczenia

Koszty dostawy

 

Kurier Pocztex 48

48h od momentu nadania

14,49

Przedpłata (przelew) 


ORLEN Paczka

Od 1 do 2 dni roboczych od nadania

9,99 zł

Kurier DPD

24h od momentu nadania

13,99 zł

Paczkomaty InPost

Od 1 do 2 dni roboczych od nadania

13,99 zł

Przesyłka międzynarodowa

 

45,89 zł (kraje UE)
59,99 zł (kraje europejskie poza UE)

Przy odbiorze

Kurier Pocztex 48

48h od momentu nadania

17,49

Kurier DPD

24h od momentu nadania

16,99 zł

Paczkomaty InPost

Od 1 do 2 dni roboczych od nadania

16,99 zł

 

DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 250zł!

 

2. W przypadku wysyłek międzynarodowych, koszt dostawy ustalany jest indywidualnie z Klientem. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zamówienia prosimy składać przez stronę naszego sklepu, telefonicznie lub mailowo.

Klient ma możliwość wyboru formy płatności:
 

1) Rozliczenie transakcji kartą kredytową lub e-przelewem poprzez serwis Płatności Przelewy24.

 

2) Poprzez system PayPal (płatność na adres email kasia@my-music.pl);

3) Za pobraniem (przekazanie zamówienia do realizacji następuje natychmiast).

4) Przelewem na rachunek bankowy (realizacja zamówień jest dłuższa i odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty).
Numer rachunku bankowego MyMusic: ING 42 1050 1520 1000 0090 3082 6268

Kod BIC SwiftINGBPLPW (dla przelewów z kont zagranicznych);

 

Płatności z kont zagranicznych możliwe są tylko poprzez system PayPal lub bezpośrednio na nasz numer konta (podany powyżej).

Płatności poprzez przekazy pieniężne należy wpłacać tylko i wyłącznie bezpośrednio na konto MyMusic (podane powyżej).

 

 ZWROTY:

·  Towar zakupiony w naszym Sklepie można zwrócić (odstąpić od umowy kupna) w ciągu 14 dni od daty odbioru bez podania przyczyny.
Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

·  Zwrotom nie podlegają towary takie jak: etui na telefon oraz produkty wirtualne - pliki cyfrowe.

·  Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie.

Należy koniecznie dołączyć do nich:

- dowód zakupu np. kopię/oryginał paragonu, faktury VAT lub potwierdzenia dokonania płatności lub inny przewidziany przez prawo dowód zakupu),

- uzupełniony formularz zwrotu, który pobierzesz TU.

·  Zwrotom podlegają towary oryginalnie zapakowane, nieużytkowane/nienoszone,

·  Zakupiony Towar należy zwrócić na adres:

Magazyn Centralny MyMusic 

ul. Wierzbowa 141a

62-081 Wysogotowo

·  Zwrot Towaru następuje na koszt Klienta

 

 

REKLAMACJE:

 

·  Sklep zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sklep jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

·  Reklamowany Towar należy zwrócić na adres: 

Magazyn Centralny MyMusic 

ul. Wierzbowa 141a

62-081 Wysogotowo

 

·  Należy koniecznie dołączyć do niego:

- dowód zakupu np. kopię/oryginał paragonu, faktury VAT lub potwierdzenia dokonania płatności lub inny przewidziany przez prawo dowód zakupu),

 

- uzupełniony formularz reklamacyjny, który pobierzesz TU.

·  Zwrot towaru następuje na koszt Klienta

·  Sklep ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji.
Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez niego sposób.

Produkty dodane do listy.